Kontajnery na odpad – odvoz odpadu
Odvoz, likvidácia odpadu, preprava kontajnermi, kontajnerová doprava

Odvoz, likvidácia odpadu, preprava kontajnermi – kontajnerová doprava

Zabezpečujeme vývoz, likvidáciu, prepravu a zneškodnenie odvoz odpadu. Ponúkame poradenskú činnosť v odpadovom hospodárstve i separovanie odpadu. Postaráme sa o likvidáciu, odvoz, zneškodnenie, prepravu všetkých bežných odpadov, ktoré vznikajú pri stavbách, v domácnostiach alebo výrobnej a priemyselnej činnosti. Ponúkame pristavenie a prenájom kontajnerov na rôzny odpad alebo sypký materiál: 0,5m3 – 35m3.

Stavebný odpad – odvoz stavebného odpadu ako napr. stavebná suť, stavebný materiál, betón, tehla, obklady, dlažba, podlahy,  sadrokartón, polystyrén, hranoly, rezivo, stará strešná krytina, stavebný materiál a iný odpad

Záhradný bio odpad –  konáre, lístie, kvety, burina, prezreté ovocie a zelenina, časti stromov, kríkov, porastov a pod.

Komunálny odpad – miešaný – z vypratávania bytov, nehnuteľností, likvidácia nábytku, odpad z čistenia domov, pivníc, papier, sklo, plasty, drevo, železo a iný odpad 

Veľkoobjemový odpad – napr. nábytok – posteľe, matrace, stoly, stoličky, koberce, sedačky a iné…

Separovaný odpad – papier, sklo, plasty, drevo…

Možnosť naloženia odpadu mechanizmom UNC nakladač, bager, minibager alebo ručne.

Cena za kontajner na odpad na tel.

Taktiež možnosť dovozu – odvozu sypkých materiálov a odpadov vyklápačmi značky Multicar do 3,5t., MAN – AVIA do 7,5t., Tatra do 12,5t. a Renault Magnum so sklápacím  návesom do 25.ton.

Cenník Vám radi poskytneme pri telefonickom rozhovore. Ceny stanovujeme individuálne pretože každá zákazka je špecifická. Pri realizácii viacerých služieb zľava.

Obhliadky stavieb, pozemkov realizujeme zdarma.